Usamos cookies para mejorar tu experiencia de juego y para analizar nuestro tráfico. También compartimos información de tu uso de nuestro sitio con nuestros asociados de los medios sociales, publicidad y analítica.
Detalles OK
Usamos cookies para mejorar tu experiencia de juego y para analizar nuestro tráfico. También compartimos información de tu uso de nuestro sitio con nuestros asociados de los medios sociales, publicidad y analítica.
Detalles OK
Sobre MyRacingCareerBlogTérminos de ServicioPolítica de Privacidad

Comunicados de Prensa - Kopala na podium w połowie sezonu TCR Scandinavia

Kopala na podium w połowie sezonu TCR Scandinavia

Za nami połowa sezonu TCR Scandinavia w którym udział bierze 2 Polaków - Teodor Kopala (19 lat) oraz Adam Biernat (18 lat). O ile dla Biernata jest to debiut w serii sezonowej, tak Kopala po zajęciu 6 miejsca w poprzednim sezonie w tym na pewno celuje wyżej.

Teodor rozpoczął sezon znakomicie od zwycięstwa na torze Knutstorp, następnie do głosu doszedł najbardziej doświadczony zawodnik w tegorocznym sezonie - Max Fröhlich, który w połowie sezonu przewodzi w każdej ze statystyk. Kopala ma na swoim koncie 1 zwycięstwo, 9 miejsc na podium 3 Pole Position i 1 najszybsze okrążenie. Obecnie zajmuje 2 miejsce w klasyfikacji ze stratą 120 punktów do Niemieckiego kierowcy.

Adam od 5 wyścigów złapał równą wysoką formę dwa razy kończąc wyścig w TOP5 i obecnie zajmuje 8 miejsce w sezonie. Najgroźniejszym rywalem Adama jest Rosjanin Alexey Miller Jr., który obecnie ma 1 punkt przewagi i zajmuje 7 miejsce.

Druga część sezonu zapowiada się ciekawie, więc zachęcam do śledzenia poczynań dwójki młodych Polaków.

2019-02-11 11:08:39 por BieRni
Me gusta: 10 | Puntuación: 17.96

Mejores Comunicados de Prensa

English This week in La Familia Pegaso: Wk 2
English Who is the most Improved F1 team?
Slovenščina Porsche Racing nagrajuje
中文 国区冠军杯第三站战报
中文 国家杯S60第三周战报
English TOUGH DAY IN JEDDAH FOR RED BULL – BUT WE FIGHT ON!